Szejk - do pobrania

Szejk to czasopismo PGNiG SA Oddziału w Zielonej Górze, jedno z najstarszych pism w branży górnictwa naftowego.

Pierwszy numer "Szejka" ukazał się z okazji Barbórki w 1986 roku jako „zakładowy informator" przygotowany przez zespół Zakładowego Ośrodka Kształcenia i Informacji. Wydaliśmy dotychczas ponad sto numerów.

O czym piszemy?

Priorytetem pisma jest przybliżanie działalności Oddziału poprzez publikację artykułów technicznych na tematy związane z eksploatacją ropy naftowej i gazu ziemnego, informowanie i edukacja w zakresie bieżących wydarzeń z życia firmy i całej branży górnictwa naftowego oraz prezentacja sylwetek i życiorysów pracowników Oddziału.
 

Każdy może być autorem

Autorami tekstów prezentowanych w czasopiśmie są pracownicy i współpracownicy Oddziału – oni bowiem potrafią najlepiej opowiedzieć o zagadnieniach, które są dla nich zawodową codziennością. Jeśli zatem czujesz w sobie dziennikarską żyłkę i chciałbyś zaprezentować jakiś ciekawy temat, zapraszamy do współpracy.
 

Ile i dla kogo?

„Szejk" wydawany jest w nakładzie około 1000 egzemplarzy. Trafia do obecnych i emerytowanych pracowników Oddziału. W wersji elektronicznej zamieszczony jest na naszej stronie internetowej oraz w sieci wewnętrznej.   
 

Wydawca

 • PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze

Adres Redakcji

 • ul. Bohaterów Westeplatte 15 
  65-034 Zielona Góra

Zespół redakcyjny

Zapraszamy do lektury numerów "Szejka" z lat 2007- 2014.

 

Czasopismo PGNiG SA Oddziału w Zielonej Górze jest kwartalnikiem o nakładzie ok. 1 000 egzemplarzy.

W "Szejku" poruszamy bieżące sprawy Oddzału, opisujemy prowadzone przez nas inwestycje, informujemy, co ciekawego dzieje się na naszych obiektach, czyli kopalniach ropy naftowej i gazu ziemnego oraz podziemnych magazynach gazu.
W czasopiśmie zamieszczamy artykuły edukacyjne i techniczne, które pozwolą Państwu poszerzyć swoją wiedzę z zakresu eksploatacji węglowodorów. Przedstawiamy także życiorysy wieloletnich pracowników oraz sylwetki tych, którzy pracuję nieco krócej.

Miłej lektury!

Szejk ukazuje się od 1986 r.

Zapraszamy do lektury czasopisma PGNiG SA Oddziału w Zielonej Górze

 • Nazwa plikuTyp plikuWaga pliku
 • Szejk 3/2010
  3 (99) XII 2010
  pdf 4.39 MB
 • Szejk nr 2/2010
  2 (98) VII 2010
  pdf 1.96 MB
 • Szejk nr 1/2010
  1 (97) III 2010
  pdf 3.26 MB